Şahinler Palet

Kendi imkanlarımızla sıfırdan başladığımız, 1993 yılından bu yana her geçen gün artan tecrübemiz ile sürekli gelişen teknolojiyi birleştirerek, müşterilerimizin istekleri doğrultusunda, özgün tasarımlarımızla üretmiş olduğumuz Europalet, Cips-Yonga, Ahşap Kasa, Talaş ve Pelet olarak ürünlerimizi markalaştırmış bulunmaktayız.

ŞAHİNLER PALET olarak 2003 yılında Aydın’ın Nazilli ilçesinde üretime başladık. 2016 yılına kadar Aydın/Nazilli ilçesi İsabeyli mevkiinde kaliteden ödün vermeden kesintisizüretimimizi sürdürdük. 2016 yılında büyük bir yatırım yaparak, Nazilli Organize Sanayi Bölgesi’nde Avrupa Standartlarına uygun fabrikamıza taşınarak, takım çalışmasıyla, özgüvenle ve teknolojik imkânlarımızla mamullerimizi üretip, sizlerin isteği doğrultusunda tüm ebatlarda üretim yapabilmekteyiz.

Nazilli Organize Sanayi Bölgesinde hizmet veren fabrikamız 35.000 m² alan üzerinde 5200 m² kapalı alana sahiptir. Günlük palet çıkış kapasitesi 2500 adet – 3000 adet arasıdır. Aylık 55.000 adet - 60.000 adet olmaktadır.

Üretimlerimiz ISO 9001:2015 kalite güvencesi ile üretilmekte olup, alanında uzman ekibimiz tarafından kontrol ile denetlenmektedir. Almış olduğumuz ISO 9001:2015,ISPM 15(Isıl İşlem) ve EPAL(TR-024) bunun kanıtıdır.

Her zaman en iyisi için alanında uzman ekibimiz ile çalıştık, ürettik Şahinler Palet Sanayi daima kaliteli hizmet anlayışı ile sizlerin yanında olacaktır.

 


Politikalarımız

MÜŞTERİ POLİTİKALARIMIZ

Şahinler Palet Sanayi, ürettiği tüm ürünlerde müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Bu nedenle müşteri beklentilerini ve verilerini analiz ederek, müşterilerine daha iyi, kaliteli ve güvenli hizmet verebilmek ve ürün sunabilmek için ISO 9001:2015 standardına uygun bir kalite yönetim sistemi uygulamaktadır. Müşteri memnuniyetinin sürekliliğini sağlamak için, eğitimli personelle çalışmaktadır. Sosyal sorumluluklarını ve yasal mevzuat gerekliliklerini eksiksiz yerine getirmekte ve uzun süreli tedarikçi ilişkileri kurmaktadır. Amaç, tespit edilen hedefleri başararak, ürün ve hizmet kalitesini arttırmak ve uygun müşteri isteklerini yerine getirmektir. Kalite yönetim sisteminin etkinliğinin ve sürekliliğinin sağlanması Şahinler Palet Sanayi’nin hedef ve sorumluluğudur.

İNSAN KAYNAKLARI POLİTİKALARIMIZ

Topluma, yasalara, ahlaki değerlere, iş güvenliği kural ve uygulamalarına ve taahhüt ettiği kalite standartlarına öncelik verir. Tüm çalışanlarından bu öncelik esası ile hareket etmelerini bekler. Hayatın her alanında çalışanlarına, müşterilerine, tedarikçilerine ve topluma değer katmayı amaçlar.En büyük gücü duygusal sermayesidir.

İŞ GÜVENLİĞİ POLİTİKALARIMIZ

Üretim faaliyetlerimizin tüm aşamalarını sağlıklı ve güvenli bir çalışma ortamında gerçekleştirmeyi çok önemsiyoruz. Bu hedef doğrultusunda sağlıklı bireylerin ve iş gücünün oluşturulmasına yönelik sorumluluğumuzu yerine getirmeyi çok ciddiye alıyor ve taahhüt ediyoruz.

Misyonumuz

Sektöründe sürdürülebilir bir büyüme sağlayarak, hedef sektörlerin her birinde benzersiz ve dinamik bir kuruluş olmak, Dünta genelinde güvenilir ve en tercih edilen firma olmak, İleri teknolojiyi kullanma becerisiyle müşteri memnuniyetini esas alan kontrol ve kalite yönetim sistemleriyle daha iyi ürün ve hizmet sunmak,

Vizyonumuz

Dünyada orman sektöründeki gelişmeleri takip ederek, ülkemiz ormanlarına zarar vermeksizin hammadde tedarikini sağlamak, Alanında profesyonel insanlar ile çalışmak ve yetiştirmek,Ahşap Palet sektöründe tüm müşterilerimizin beklentilerini en üst düzeyde karşılayacak kaliteli, yenilikçi ve güvenilir hizmet ve ürün sunmak,