BELGELER-LİSANSLAR

BELGELERİMİZ-LİSANSLARIMIZ

 

Ahşap ambalaj Malzeme İşaretleme  İzin Belgesi ISPM 15

 

 

27.05.2015 tarihli  29368 sayılı AHŞAP AMBALAJ MALZEMELERİNİN ISIL İŞLEME TABİ TUTULMASI VE

İŞARETLENMESİ yönetmeliği esas alınarak  ahşaptan imal edilmiş ambalaj malzemeleri üzerinde  taşınan zararlı organizmaların yayılmasını önlemeye yönelik olarak yapılan ISPM 15 işaretleme izin belgemizdir.(TR-054)

 

80 X 120 EPAL LİSANS BELGESİ

 

European Pallet Association (kısaca EPAL) dünya çapında kalite güvenceli EPAL/EUR-Paletleri için tek isimdir.EPAL Europalet standartlarına uygun paletlere EPAL damgası vurulması için,palet üreticilerine yetki veren ve bu yetkinin doğru kullanımını denetleyen kuruluştur.Bu kuruluş denetiminde palet 800 x 1200 mm .ölçülerinde  EPAL palet üretimimiz mevcuttur.

 

Epal Palet ölçüleri UIC 435 -2 Standardına uygun olarak  üretilmektedir

 

2-ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi

ŞAHİNLER   PALET  KALİTE  POLİTİKASI
  
Şahinler Palet Sanayi, ürettiği tüm ürünlerde müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Bu nedenle müşteri beklentilerini ve verilerini analiz ederek, müşterilerine daha iyi, kaliteli ve güvenli hizmet verebilmek ve ürün sunabilmek için ISO 9001:2008 standardına uygun bir kalite  yönetim  sistemi  uygulamaktadır.
 
Müşteri  memnuniyetinin  sürekliliğini  sağlamak  için, eğitimli personelle  çalışmaktadır. Sosyal sorumluluklarını  ve  yasal  mevzuat  gerekliliklerini  eksiksiz yerine  getirmekte ve uzun  süreli  tedarikçi  ilişkileri kurmaktadır. Amaç, tespit edilen hedefleri başararak, ürün ve  hizmet kalitesini arttırmak ve uygun müşteri  isteklerini yerine getirmektir. Kalite yönetim  sisteminin etkinliğinin ve sürekliliğinin  sağlanması  Şahinler  Palet  Sanayi’nin hedef  ve  sorumluluğudur.